Хто ми? Чого прагнемо? (коротко)

1. Ми є позаконфесійне та позаполітичне середовище УкРАїнців! Релігійні конфесії, віровчення та доктрини, опис яких є, в тому числі, і у нас на сайті, безумовно, пов'язані з вічними законами Всесвіту - ПІДУТЬ ВСІ, БО Є ВИЧЕРПАНИМИ!

2. Концентруємо 98% життєдіяльності людини в усіх напрямках та постійно удосконалюємось - діяльність УкРАїнського клубу.

3. ЄДНАЄМО КРАЩІ НАДБАННЯ БЕЗ ІДЕАЛІЗАЦІЇ ОСОБИСТОСТЕЙ ТА ВЧИНКІВ.

4. Займаємось глобальним минулим, сьогоденням, а головне - майбутнім близьким (до 2050 р.) і фундаментальним (по 12 тисячоліття), віднайденим науковим шляхом - Книга "Рід", стор. 96-108.

5. Ми відкриті, тому у нас вільний вхід і вихід, жодного членства та прив’язок. Але розроблена сучасна і досконала орг. модель для тих, кому це потрібно.

6. У кого здорова ідея і активність - той і головний.

7. Ми - УНІКАЛЬНЕ середовище, подібних не зустріли поки що ані в УкРАїні, ані у Світі. До того ж, зібрані, на даному етапі, без соцмереж!

8. Ми вважаємо, що для появи УкРАїни наступного рівня мають з’явитися УкРАїнці відповідного рівня.

9. Віднайдений спосіб УкРАїнського життя наступного рівня. А також взаємодопомоги та взаємодії.

10. Більшість з нас, а це одна із головних умов, веде або пРАгне до повного здорового способу життя.

11. Головне правило - УкРАїнська мова! Тим, хто переходить на неї - підтримка, підказка, допомога.

12. Розвиток для усіх: дітей, дорослих, людей середнього віку.

13. В нашому середовищі будь-які розмови у стилі "україна - гине!!!" - ЗАБОРОНЕНІ! Ідемо своїм шляхом!

14. В УкРАїні існує понад 615 організаційних структур та моделей. Та модель, яку нам показують з усіх ЗМІ, !УВАГА! - лише одна з них.

15. МИ Є ПОЗА МЕЖАМИ ТАКИХ УТВОРЕНЬ ЯК: корпорація, синдикат, об’єднання, угрупування, секта, партія, громадська організація, клан, мафія, фірма, будь-яка фін. установа, картель, артель, зібрання, ложа, рада, церква, фонд, фабрика, грантожери, обрядово-фольклорний або будь-який інший гурток, банда, колектив, сходняк і т.д, і т.п. ВВАЖАЄМО ВСЕ ЦЕ ЗАЙВИМ!

16. МИ Є УКРАЇНСЬКИЙ(КА): СПІЛЬНОТА, СИНЕРГІЯ, СВІТ, СПАЛАХ, ОСВІТНЄ ПОЛЕ, ІМПУЛЬС, ІСКРА, ПАРОСТОК, ПОЧАТОК, ЕВОЛЮЦІЙНЕ СЕРЕДОВИЩЕ, ЖИВИЙ ПУЛЬСУЮЧИЙ ОРГАНІЗМ!!!

17. Готуємо подію, яка відбудеться вперше в нашому часі - Цивілізаційний імпульс. Ми дійсно знаємо, як зробити і робимо те, що не наважились зробити до нас інші на цьому цивілізаційному витку. Подія, яка лежить у всіх "під носом", тому її бачать тільки ті, хто прокинувся, або прокидається. 8 сходинок до УкРАїни-мрії. Тим більше, що від нас понад усе цього чекають ті, хто на передовій, та вся Світова УкРАїнська спільнота! Зробимо це! Запрошуємо до співтворчості!

З усіх питань звертатися за телефоном +380-93-633-17-44, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Микола Лукашов, засновник і координатор УкРАїнського клубу, м. Дніпро.

Додати коментар


Захисний код
Оновити