Ukraiński Dzień DAROWANIA (Ewolucja Świadomości)

flag_ukraine українською - flag_great_britain english - flag_poland polski - flag_russia на русском

Ukraiński Dzień DAROWANIA

Kraj RА    Ewolucja Świadomości

po Rewolucji Godności

To się zaczęło. Krok po kroku.

Przetestowany w 2015. Początek - 2017 !

Wybierz miejsce zbioru dla siebie z góry.

Крок перший

Крок другий - більший

netviyavijna-sm 

Nazwa Działania: Ukraiński Dzień DAROWANIA.

Cel zadania: Dla uświadomienia stanu tworzenia.

Wyznaczenie: Sytuacja w Ukrainie i Świecie dla przejścia złożyła się!

Działanie (prosta i zrozumiała): bez zewnętrznej walki z wewnętrznym dążeniem!

Działanie wygląda tak. Człowiek albo kilka osób ze narodowych sztandarami wychodzą rano ze swoich mieszkań w dużych i malutkich miastach albo wsiach w dobrym humorze, pieszo idą w centrum osiedlin albo w miejsce zbioru w ten sposób, żeby znaleźć się tam jednakowo o 12:00 dnia.

!Uwaga! W miejscu ludzie zaczynają DAROWAĆ jeden jednemu bezpłatnie coś, co jest pożyteczne, z wyjątkiem niektórych rzeczy, o których powiemy niżej. Zapoznają się, zaczynają  kontaktować i starają się powięcej PODAROWAĆ! To trwa jednakowo jedną godzinę do 13:00. Dalej szczęśliwi ludzie w dobrym wzniosłym humorze z sztandarami i PREZENTAMI pieszo powracają do swoich mieszkań. Podobne odbywa się comiesięcznie z możliwą przemianą daty, miejsca zbioru i udoskonaleniem Działania bez aberracji.

Możliwości:

 1. Wiele osób chciało by coś zrobić albo zmienić, lecz tymczasowo nie widzą, że i jak. To Działanie daje możliwość twórczo i wielki mocy przejawić się takim ludziom, biorąc w niej udział w dowolnej roli.
 2. Zdrowy sposób życia. Pieszy chód (albo bieg) na świeżym powietrzu - to najlepszy fitnes dla całych. A żeby przyjść w śródmieście (na przykład) dużego pieszo, należy wcześnie wstać. Odpowiednio, wcześnie położyć się, skorygowawszy, w ten sposób, reżim dnia. Co, swoją koleją, prowadzi do gruntownych przemian całego życia. Nawiasem mówiąć, oprócz wszystkiego powyżej zaznaczonego można dodać nurkowania w zbiornik wodny, skakanie przez ognisko i tym podobne.
 3. Drogą możecie czynić piękne i dobre uczynki: a) obowiązkowo śpiewać (!!) Nowych (!!) narodowych piosenek; b) ozdabiać wszystko wokół narodowe symboliką, malować, sprzątać, usilnie zapraszać, witać, pomagać przechodźniom. Fantazja jest nie ograniczona.
 4. Wyglądem ładować innych, demonstrując szlachetny aktywny spokój bez nadmiernej euforii.
 5. Kształtowanie nowych tradycji i świąt.
 6. Najszczęśliwszym człowiek staje się wtedy, kiedy OFIARUJE, a wdzięczną - przyjmuje! Przy podobnych stosunkach tworzą się unikalne stosunki pomiędzy ludźmi. Te, kto ofiaruje, odczuwają swoją siłę, majestat, szlachetność, hojność, ważność, kreatywność. A te, kto przyjmują, odczuwają troskę, uwagę, wdzięczność, wsparcie, nieobojętność, możliwość dla samorealizacji. Lecz najważniejszy - jak najwięcej PODAROWAĆ, żeby poszerzyć koło tych, kto OFIARUJE i wymienia się w warunkach odejścia zeszłego systemu wartości w szczególności.
 7. Możliwość pozbywać samotności, zapoznawszy się osobiście z zwolennikami, wymienić się energią, odczuwszy stan tworzenia.
 8. Otrzymać w tym i materialne osiągnięcia dla rozważań i późniejszego kreatywnego tworzenia.

Pożądane i nie polecane

Niepolecane albo surowo zabronione:

 1. Wykorzystywać i demonstrować dowolną nie narodową, zeszłą, społeczną albo partyjną zarejestrowaną symbolikę.
 2. Wykorzystywać agresywne, obraźliwe (w poszczególnych wypadkach - obconarodowe) hasła, wykrzyki i gesty, a także piosenki, teksty, napisy, symbolikę.
 3. Są zabronione piosenki, wiersze, teksty, symbole i pojęcia, w których są słowa: czarka, fajka, wódka, topić się, wieszał się, nienawiść, zdrada, małżeńska zdrada, przekleństwo, zawiść, obłuda, deprawowanie, składania ofiary, czarna magia i tym podobne. No, wszystko zrozumieliście. Oznacza to, że większość piosenek, co jest kreowane przez nasz naród albo implementują jemu.
 4. Surowo zabronione wiece, agitacja, konfesyjne rytuały, protest kontekst. Przecież nie walczymy, a tworzymy nowe!
 5. Surowo zabronione uczestnictwo w działaniu w stanie alkoholowego albo narkotycznego upojenia! Co jest brany pod uwaga? Chodzi o 12 głównych energetycznych wampirów, że podtrzymują się systemem po to, żeby nigdy nie poznaliście się i nie zrozumieliście, kto jesteście naprawdę. A mianowicie zabronione: dowolny alkohol, dowolne palenie dowolnych substancji, herbata czarna, zielona, czekolada, kawa, gazowane i słodkie (sklepowe) napoje, guma do żucia, lekkie zakąski (chipsy, suchary, krakersy i tym podobne), nienormatywna leksyka, tatuowanie, piercing i perwersja, energetyczne napoje, propaganda jednopłećowych stosunków, lekkie i ciężkie narkotyki, ferwory gry. Wszystko to balast, którego należy pozbyć się, żeby stać się lekkim i wspiąć się w górę.
 6. Jest zabronione wulgarne i haniebne zachowanie albo "przymykanie" dobra bez zgody.
 7. Surowo jest Zabroniony Dowolny Handel I Komercyjna Reklama!!!
 8. Nie polecana albo zabroniona wymiana czy darowanie z zawartością wyżej wymienionych energetycznych wampirów i darowaniem : mięsa, ryby, chemicznych "słodycz", rupieciu, rzeczy ciemnej albo kłamliwej treści, zepsutych rzeczy jak symbolu oszustwa!
 9. Nie polecano załączać do Działania siły, które chcą wykorzystać to we własnych interesach!

Przedłużcie same.

Zakazy działają do, pod czas i po przeprowadzeniu Działania bezpośrednio. A koniecznie - w dalszym ciągu.

Pożądane:

 1. Zalecane. Symbole narodowe i, jeśli to możliwe, Słoneczny-błękitny (żółte z góry, błękitne - pod nim) sztandar, który jest jeden z najdawniejszych symboli z początku stworzenia Świata i symbolem epoki, co nastaje, ludzie, które budzą się i obudziły się! Rozkład przyrodniczego trybu duchownego (nekofesijniego) nad materialnym (tymczasowym).
 2. Napisać nowe narodową pozytywne piosenki, hasła, wiersze i koncepcje i wykonać ich. Mamy propozycje na tej stronie internetowej. Stworzyć nowe symbole i wspomnieć zapomniane.
 3. Wytrwale polecane narodowe ubranie albo jego elementy. Lecz! UWAGA! bez związków biało-czerwono-czarnych kolorów albo wyjątkowo czarnych, wyjątkowo czerwiennych, również bez związków czerwonoczarnych kolorów!
 4. Proponujemy Światłe albo białe proste ubranie, albo ubrania Szczęśliwego (zgodnie z własnymi tradycjami) z dołączeniem żółtych i fioletowych kolorów. Jeśli pogoda pozwala, idźcie boso, ostrożnie.
 5. Wymieniać się i DAROWAĆ rzeczywiście potrzebnym: drukowanymi materiałami, sztuką, oprogramowaniem, przedmiotami dla sportu, bytu, ludowego zdrowego użytku, ubraniem, pozytywną symboliką z wyjątkiem zaznaczonego powyżej rupieciu. Przede wszystkim, powitanie i produktów do utrzymania. Że jeszcze można PODAROWAĆ - dodawajcie same.

Polecano zrobić niewielkie pocztówki z wydrukowanymi hasłami, wydzielonymi różnymi kolorami dla lepszego zapamiętywania. A z drugiej strony Odnowiony hymn. I porozdawać życzącym.

Wyniki

 1. Otwiera się ogromne pole dla samorealizacji na tej idei bez presji z góry albo od spodu, przecież Działanie można udoskonalić do fantastycznych wysokości, jeśli nie zniekształcić główną ideę i z szacunkiem odnosić się do autorów.
 2. Działanie, najprawdopodobniej, nie będzie koordynować się w w socjalnych sieciach centralizowano, a sytuacyjny i wszędzie. Więc bądźcie baczne do źródeł, skąd otrzymujecie informację o Działaniu, filtrujcie i sprawdzajcie ją lepiej z ust do ust. Pomysłodawcą, założycielem i główną koordynatą jest Lukachow Mykoła Sergij, m. Siecheslaw (Dniepropietrowsk), Ukraina, strona http://kraina-ra.org/.
 3. Każdego miesiąca do przeprowadzenia Działaniu będą zaproponowane nowe idee co do udoskonalenia bez przeciążania. Same możecie ich zaproponować.
 4. Koniecznie rozszerzać koło waszych zwolenników, zapraszać bliskie (przecież to rodzinne Święto), sąsiadów dla znajomości i pomocy wzajemnej. Można, na przykład, stworzyć piękne pocztówki, roznieść ich po PODJAZDACH w swoim rejonie, żeby następnym razem już szliście дарувати całym podwórzem. Sformujcie swoje grono!
 5. Działajcie same. Instrument u was w rękach. Całe możliwości u was są. Przy uzgodnieniu pozycji z innymi ludźmi czy środowiskami działajcie na zasadzie konsensusu! Bo kompromis - to kiedy ktoś ustępuje, a konsensus - kiedy są zgodne całe.
 6. Tym wydarzeniem DAROWANIA rozwijamy Świat następny. Przecież to - nowe z użyciem poprzedniego doświadczenia. Ukraina powinna narodzić nowy sposób życia! Głównie – OFIAROWAĆ w tym i tamtym, kto nie może tymczasem ofiarować, i, koniecznie, wdzięcznym.
 7. Jak widzicie, Działanie będzie odbywało się częściowo w dniowy powszedni dzień od rana i aż do środka dnia. To bardzo ważnie! Ludzie powinni wziąć na pracy wolne dni, spłatać siebie wolny dzień, zwolnić się. Więc potrafimy zobaczyć ludzi w Obszarze Woli! Nową Kraj potrafią przejawić tylko Wolni Ludzie! Ludzie, których mają wolny czas, to znaczy, i możliwość tworzyć, potraciwszy zbędnego.
 8. To Działanie jest tak podobne do tego, co odbywa się czasami w różnych częściach Świata, i jednocześnie na tyle nasza, unikalna. To dlatego, że jest to - obok poziom światopoglądu!
 9. Jeśli uwzględnić, że prosto przyszedł czas, i my dzień za dniem, jak i powinien być, czym dalej więcej będzie świecił na (zna uważny) cały świat, to i Działanie to od Ukrainy w imię Świata!
 10. Akcja Miała miejsce, Jest i Będzie w posiadaniu dowolnej liczby osób.

Mykoła Lukachow

Wolny Człowiek MyKoło Lukach ow

Oficjalne Działania Piosenka: Victor Pachnyk - "Moja ziemia, wstań!".

Adnotacje:

 1. Zatroszczyjcie się o miejscach umocowania sztandarów i symboliki po przychodzie na miejsce zbioru.
 2. Zatroszczyjcie się o komfortowej dostawie prezentów na miejsce zbioru i we wstecznym kierunku.
 3. Zatroszczyjcie się o bezpieczeństwie. Bądźcie baczne.
 4. Żółty-błękitny sztandar jest obowiązkowym warunkiem. Dla stworzenia sztandarowi potrzebna wędka, żerdź albo drzewce. Sztandar należy ostrożnie spruć z niebieskiego końca i przymocować lepką taśmą żółtym do góry.

+ To powinno stać się w 75 państwach świata jednocześnie.

Ze wszystkich pytań zwracać się za e-mail  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , MyKoło.

Dziękuję.

Де ви знаходитесь: Головна
 
.