Що робити: Трислав

gerb Україна початку ІІІ-го тисячоліття, наша Батьківщина, нині знаходиться у дуже важкому стані. Питання стоїть не просто про окремі вади нашого буття. «Бути» чи «не бути» нашому Родоводу на цій планеті залежить не лише від Всевишнього, а й від нас з вами. Якщо ми самі не будемо боротись за наше майбутнє, не будемо його будувати – фінал неминучий: до кінця ХХІ сторіччя вже майже нікому буде говорити про український етнос. Звертаючись до всіх, хто вважає себе українцями, сподіваємося, що той, у кого болить серце за долю своїх дітей і онуків, за майбутнє Родову нашого, долучитися до святої справи побудови нової України – України Триславної, осяяної розумом і духовністю, країни казки, країни Раю на Землі!

ТРИСЛАВ

В.Ю.Шевцов

Трислав

Природні і етнічно-соціальні основи розробки конституційних засад України

maydan_1


Одним із найважливіших для розуміння будови і розвитку Всесвіту законів є загальний закон збереження: щось не може виникнути з нічого і перетворитись у ніщо. Згідно з цим законом «розумне» може виникнути лише з «розумного», а «живе» - з «живого» а тому важливо усвідомлювати , що «життя» і «розум» не обмежуються формами людського буття і розуму, що весь Всесвіт живий і розумний, і все, що оточує людину, живе і розумне, тож відношення до всього існуючого має бути за нормами морально етичного кодексу людства.

У живому, розумному Всесвіті все має своє призначення і свій час життя. Кожен етнос, як невід'ємна частина Всесвіту, як і кожна людина цього етносу, теж має свою долю і своє призначення в планетарній еволюції, що визначаються інваріантами даного етносу, рисами, що не змінюються доки етнос не виконає свою Земну місію.

Місія етносу має стратегічну функцію, для виконання якої етнос повинен притримуватись етнічної конституції і керуватись нею. Тактичні задачі існування і розвитку етносу на шляху виконання стратегічної мети забезпечуються державним утворенням, що функціонує на основі державної конституції.

Першоосновою буття етносу є етнічна конституція. Державна конституція має підпорядковуватись етнічній і має забезпечувати стратегічні задачі етносу.

Де ви знаходитесь: Що робити: Трислав
 
.