Глобальні проблеми

Під глобальними викликами людство ХХІ сторіччя розуміє екологічні проблеми, проблеми війни і миру, або спільного гуртожитку людства, проблеми ресурсного забезпечення людства. До проблем життєдіяльності людства нині добавились планетарні і космічні проблеми. З виходом людини в космос, з'явились і нові проблеми та виклики в розвитку планетарного суспільства. В даному розділі сайту мова акцентується на найбільш важливих проблемах, але в той же час відвідувачі і користувачі мають змогу (і запрошуються для цього!) доповнити даний розділ іншими глобальними проблемами, зробити прогноз щодо їх вирішення чи розвитку, запропонувати своє бачення тої чи іншої проблеми в контексті розвитку України і людства в цілому.

Петриненко - Чорнобильська зона

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Глобальні проблеми життєдіяльності людства (лекція)

g_eye

Глобальні проблеми – це проблеми існування і майбутнього людства. Як і проблеми буття людини, глобальні проблеми необхідно розглядати в трьох аспектах:

-          забезпечення фізичної території життєдіяльності людства;

-          розбудови і перебудови інтелектуальної сфери його діяльності;

-          розбудови і перебудови духовної сфери.

Всі три аспекти мають дві сторони – внутрішню і зовнішню. Зовнішня відповідає призначенню людства, внутрішня – розбудові суспільства під призначення людства і задачі, що виникають при цьому.Та знову повертаються Колеса Сварога

ukraina_7На початку третього тисячоліття від народження Христового, епоху Риб змінить епоха Водолія. Земна вісь входить в сферу дії нового зодіакального сузір'я, в якому Господарем є Уран. Закінчується епоха впливу Сатурна і черговий етап у розвитку людства.

Де ви знаходитесь: Глобальні проблеми
 
.