УкРАїнський Клуб

Наш поступ

УкРАїнський Клуб, середовище, Світ

Проявляємо УкРАїну на наступний рівень інформаційної епохи.

ЄДНАЄМО КРАЩІ НАДБАННЯ БЕЗ ІДЕАЛІЗАЦІЇ ОСОБИСТОСТЕЙ ТА ВЧИНКІВ

snip


Засновник УкРАїнського Клубу МиКоло Лукаш ов

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Ведемо діяльність з 2000 року. Ці матеріали - далеко не все, що у нас є. Викладаємо частково наші постійні заходи. За цей час нами була проведена робота для проявлення УкРАїни наступного циклу у її багатоманітності. Багато чого вже остаточно в минулому.

Різноформатні зустрічі Клубу відбуваються щовечора середи (за повідомленням на ваш мобільний, якщо він нам відомий).

УкРАїнський Клуб - Відкриття

Відкриття УкРАїнський Клубу

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Початок нового циклу зустрічей + ВІДЕО З ПОДІЙ

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Тисніть детальніше! Ще відео всередині!

УкРАїнський світ. ЄДНАЄМО КРАЩІ НАДБАННЯ БЕЗ ІДЕАЛІЗАЦІЇ ОСОБИСТОСТЕЙ ТА ВЧИНКІВ

"УкРАїнський світ" масштаби: місто, кРАїна, Світ. ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ

Наші напрями:

1. Науковий напрямок

Ми перед тобою на долоні. Рекомендуємо для початку передивитися відеолекції Василя Юхимовича Шевцова та прочитати книги для оновлення світогляду та відео розділу Діяльність УкРАїнського Клубу. kraina-ra.org

2. Організаційний напрямок

70% програмного забезпечення цього сайту, і не тільки воно, створювалося нами у Січеславі (Дніпрі). Обери краще з того, що побачиш для себе! Дій! ar25.org. - Відеопрезентація. Розгортання утворення майбутнього. Окремим напрямком є орг. структ. (кому треба).

3. Військовий напрямок

В першу чергу подивися відео "Мій лицарський хрест" №7. Ти відчуєш, що це таке на 90%. ЗАРАЗ ПОДІБНЕ ІСНУЄ ТА БУДУЄТЬСЯ ПІД ДНІПРОМ. Наші хлопці (відео)! Ще відео.

4. Фінансово-кооперативний напрямок (кому треба, тимчасово перехідний)

4.1. Фінінсова система близького майбутнього (тисніть) - НА ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННІ. Наразі - кооперативний рух. 4.2. Ти здивуєшся, коли побачиш згуртування УкРАїнців в галузях від шкарпеткоплетіння до ракетобудування. Більше 177 напрямків діяльності, які охоплюють майже все - kramnyca.info 4.3. А також окремий напрямок франчайзингу (шукайте відео у Діяльності УкРАїнського Клубу) 4.4. Єдине, що має перевагу над транснаціональними корпораціями, це Національна корпорація! Така зареєстрована i будується. Додатково 4.5. Клуб підприємців малого та середнього бізнесу. Проведення тренінгів на постійній основі на найрізноманітніші теми та знайомства людей бізнесу - фото. 4.6. Хто такий народний підприємець? Згодні не з усім, знати потрібно - Посібник. 4.7. Є і такі можливості - стаття. - Відеопрезентація 4.8. Є і такеmaking.com.ua. 4.9. На останок система Безгрошового простору - відео. Випробувано - працює!

5. Творчий напрямок

Величезна робота по цьому РУХу ведеться у Січеславі (Дніпрі). Розробка гри - фото, тестова ігрова платформа, відео. Потужний декількарівневий поетичний турнір - Поетрі. Та зйомка кліпу дружнього гурту Lumicon - фото, відео, відео 2. Арт-події. 2 арт-подія "Прапор". Знято бешкет-"шведінг" (+ за кадром) + сюжет. Твори... hurtom.comЗручний дружній ресурс "Таємна Січ". Національне УкРАїнське шоу - відео. Спільний витвір - Щедрик. УкРАїнский РАй під Києвом наша дружня місцина - Тетерівський кіш.

6. Футуристичний напрямок

Побудова надсучасного футуристичного міста на Дніпровських порогах. !!! ОБЕРЕЖНО !!! Проект близького майбутнього. Проект відкритий, але доступної інформації небагато. Вона є у нас. !!! ОБЕРЕЖНО !!! написано тому, що проект світового масштабу і його намагаються контролювати різні величезні етноклани. На наше переконання, він є УкРАїнський в ім'я Світу - так воно буде! "Увага - дивна мова!" - Дивіться два док. фільми. План-стратегія (один з варіантів!) - тут. Фотозвіт захистів проектів - тут. Проект перейшов у практичну фазу (побудова перших 16-ти екосіл у 5-ти країнах світу) - відео- Відеопрезентація

7. Віртуальний напрямок

УкРАїна - перша в світі за якістю програмістів, які об'єднані в цьому середовищі (партії піратів УкРАїни, а нині - просто спілці). Які творять новий світ на передовій - відео. Відеопрезентація.

8. Жіночий, атакуючий та оберіговий напрямок

1. Жінка як Берегиня - відео 1, відео 2. 2. Жінка-воїн - відео. 3. Сучасна УкРАїнка мегаполісу - відео - (шукаємо ведучу для цього напрямку). - Відеопрезентація

9. Освітній напрямок (ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ!)

Дитячий дошкільний (у планах - освітній заклад наступного циклу, де, з часом, діти навчатимуть дорослих). Відкриття відбулося 27.08.13 - фото з події і відео + презентація освітнього центру середовища. - Відеопрезентація. Наступний новий дитячий центр - Ластівка. Дружня Станиця Дніпро, молодша група. Козаки - дітям - відео.

10. Напрямок Дозвілля

Неформальний збір, картинги, Стрілецький Клуб - відео, відео 2яхта, побудова природи, творчі зустрічівелосипеди, сігвеї, тай-цзи, УкРАїнська вечірка, наш дружній заклад GB, вогняний футбол, Увага на прапори!StreetWorkOut+УкрКлуб+Поліція, Неформальний збір керівників напрямків №2, тестова ігрова платформа + відео, подорожі + Вара за містом 92 га, господарство з озером (фото).

11. Напрямок Інновацій

УкРАїна – ДУХовно-технологічна. Напрямок наповнюється поступово. 1. Titanium - програма виконання бажань (розроблена і працювала у Дніпрі. Google тільки приступає до розробки подібного). Проект заморожено. 2. Програма подорожей у часі, доробляється. 3. Перший у Січеславі (Дніпрі) і УкРАїні центр 3D-друку з дитячою школою 3D-виховання. 4. Січеславський (Дніпрі) продукт Світового Масштабу - Branto. 5. Датчик, який відслідковує активність мозку в реальному часі та має на меті попереджати смерть. Маємо власні наукові розробки у багатьох галузях. 6. Вибуховий проект Світового Масштабу - passivdom.com. Далі буде... - Відеопрезентація

12. Напрямок Самооновлення (при співбесіді віч-на-віч)

Живе слово, відео. Плюс фізичні вправи, інтелектуальна, творча, господарська праця, екологічнічть. - Відеопрезентація

Додактово:

13. Напрямок Екології

Один із самих важливих! Без відповідної екосистеми ми можемо зникнути як вид. Починаємо з цього greenstudio.pp.ua(Набирає оберти).

14. Напрямок Весільний

Ультрасучасна церемонія у Національному стилі поєднана з глибинною духовністю. Це перший крок. В цьому відео ви побачите 10% від задуму, який буде реалізовано далі ще потужніше і сучасніше.

15. Напрямок УкРАїномовне місто

Актуально для сходу УкРАїни. Креативний підхід. (Набирає оберти).

16. Напрямок Соціальний

Активна заможна старість. Людину не кинуто напризволяще, натомість вона оточена однодумцями, турботою і затишком, та відчуває свою соціальну необхідність. Повний комплекс. Починаємо з цього - Парк Родової пам’яті

17. Напрямок Уфологічний

Встановлення зв’язків з іншими... (Набирає оберти).

Наповнення напрямків триває. Все це призначене для нового світогляду.                                Хай Буде!!!

Сонячна революція! Прокидаємось! УВАГА НА ПРАПОРИ!

Повна відео версія.

  sun_rev_20

у відео співаємо оновлений славень УкРАїни!

Фотозвіт з події.

Тисніть детальніше!

Подія IV. Урочиста презентація Країни РА. Концерт Холл «OPERA» - (тисніть "детальніше")

opera-chisto

тисніть детальніше

Олексій Арестович

sonprapor

Маємо великі сумніви щодо Олексія!

Олексій Арестович. Тренер-психолог, конфліктолог, аналітик, військовий розвідник. Автор стратегії "Теплого океану". У Дніпрі. Початок туру по УкРАїні з Країна РА.

Олексій Арестович вперше УкРАїнською

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

ТИСНІТЬ ДЕТАЛЬНІШЕ, там більше семінарів

Олексій Толкачов. Футуролог, письменник, громадський діяч. Автор книги "Омріяна УкРАїна". Ключ до майбутнього. Початок ВсеукРАїнського туру з м.Дніпро з Країна РА

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Тарас Плахтій - автор методики, незалежний дослідник, голова ГО "Центр розвитку УкРАїнської культури та самоорганізації"

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Як стати УкРАїнцем? Українці – хто вони? УкРАїнці. Буття Українців. Бути УкРАїнцем. УкРАїнський Світ. Поступ УкРАїни. Український Світогляд. (Крик душі. По-простому).

TryglavПланета Земля – це живий організм. Народи – це органи цього організму. Кожний орган, кожний народ має своє призначення.

УкРАїнці мають своє космічно-еволюційне призначення і завдання у Всесвіті.

Щоб зрозуміти це, треба прокинутись, згадати себе у майбутньому, зрозуміти, хто ми є!

Кожен УкРАїнець, який осягнув себе, осягнув шлях даний, і діє разом з волею Вишнього, яку чує всередині себе і бачить трансформацію назовні. Починає Бачити... Бачити цей світ все глибше й глибше... Спочатку ти починаєш помічати взаємозв'язок подій, як ланцюжок з минулого через сучасне в майбутнє, до речі межі цього процесу визначаються тільки вашим призначенням, і вам доступно керувати цими надбаннями до певної міри. Далі ви починаєте бачити ауру, тонкі тіла, внутрішні органи, майбутнє, минуле, метафізичний світ відносин і так далі. Далі ви дізнаєтесь, що ви такий не один(а), хоче це і не обов'язково. В такому стані ви легко з себе скидаєте зайве, перестаєте вживати і використовувати:

тисніть детальніше

УкРАїнський Клуб - Етер 51-го каналу перед відкриттям "Не будь овочем"

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Більше статтей...

Сторінка 1 з 4

.